wrzesień
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - 1 2 3 4
5 6 8 9 10 11
12 13 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 - -
pażdziernik
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - - - 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
- - - - - -
listopad
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 26 27
28 29 30 - - - -
grudzień
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 15 17 18
20 21 22
-
styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - - - -
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 19 21 22
24 25 26 27 28 29
30 31 - - - - -
luty
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
27 28 - - - - -
marzec
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 - -
kwiecień
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - - - 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
22 23
25 27 29 30
maj
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
6 7
13 14
17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 - - - -
czerwiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 17 18
20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 - -
lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- - - - - 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 - - - - - -
sierpień
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
- 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 - - -

Pracownicy

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących

  • Ben Abdallah Katarzyna - język angielski
  • Bilińska Agnieszka - biologia, wicedyrektor - Gimnazjum Nr 3
  • Błaszczyńska Iwona - język polski
  • Brzyszczan Monika - geografia, w-f
  • Ceranka Jowita - język niemiecki
  • Czechorowska Mirosława - język niemiecki
  • Czepielewska Jolanta - geografia, historia
  • Czerwińska Renata - matematyka, fizyka
  • Daniluk Sylwester - edukacja dla bezpieczeństwa, religia
  • Dudek Jerzy - wychowawca świetlicy
  • Dziewulski Jan - religia
  • Dzięgielewska Bożena - muzyka, plastyka, w-f
  • Figurska-Opałacz Magdalena - język angielski
  • Gałęza Maciej - w-f
  • Goleń Agnieszka - biologia
  • Grządkowski Michał - w-f
  • Jaworski Grzegorz - w-f
  • Konopczak Magda - w-f
  • Korbiel Wioleta - matematyka
  • Kozłowska Maria - biologia, chemia
  • Kraszewska Małgorzata - historia, WoS, WdŻR
  • Kucharska Grażyna - język polski
  • Leonarska Aneta - biblioteka
  • Malec Władysław - w-f
  • Małecka Sabina - język angielski
  • Marszałek Michał - religia
  • Miktus Bożena - pedagog
  • Moczulak-Ignaczak Barbara - biblioteka
  • Morawska Maria - chemia, fizyka
  • Moskwa Beata - w-f
  • Oleśkiewicz Eugeniusz - w-f
  • Paszkiewicz Krzysztof - religia
  • Piasecki Tomasz - w-f
  • Piotrowska-Cieśla Marzena - informatyka, matematyka
  • Prędkiewicz Joanna - język angielski
  • Rosochacz Agnieszka - język niemiecki
  • Serkies Lidia - matematyka
  • Skop Agata - w-f
  • Słomczyńska Bogumiła - język polski
  • Smółka Agnieszka - w-f
  • Sokołowski Franciszek - muzyka
  • Spychalski Krzysztof - w-f
  • Surmiak-Daniel Małgorzata - język polski
  • Sztorc Marta - język niemiecki
  • Szynalska Joanna - język polski
  • Ślabska Małgorzata - język francuski, język polski
  • Torebko Beata - historia
  • Trawnik Edyta - zajęcia techniczne
  • Wolak Edmund - język angielski



Pracownicy administracji

  • Chojnowska Halina - sekretarz szkoły
  • Dubis Izabela - starszy referent
  • Elbana-Stanberg Małgorzata - kierownik administracyjny
  • Grodzka Danuta - specjalista d/s administracyjnych
  • Kacprzyk Teresa - główna księgowa
  • Kukla Grażyna - starsza księgowa
  • Morawska Aleksandra - księgowa

Nauczyciele przedmiotów zawodowych

  • Baryluk Ewa - przedmioty weterynaryjne
  • Bronowicki Leszek - przedmioty rolnicze, kierownik szkolenia praktycznego
  • Dwornik Stanisław - praktyczna nauka zawodu, przepisy ruchu drogowego, nauka jazdy
  • Figura Andrzej - przedmioty geodezyjne
  • Gyurkovich Alicja - przedmioty rolnicze
  • Horodniczy Bogdan - przedmioty budowlane
  • Hudyka Sebastian - przedmioty weterynaryjne
  • Jurgiel Elżbieta - przedmioty budowlane
  • Kasińska Agnieszka - przedmioty logistyczne
  • Leśniak Ewa - przedmioty geodezyjne
  • Łabowicz Tomasz - przedmioty budowlane, dyrektor szkoły
  • Madejska-Matkowska Barbara - przedmioty budowlane, architektura krajobrazu, informatyka
  • Serko Jerzy - praktyczna nauka zawodu - budownictwo, architektura krajobrazu
  • Sokurenko Krzysztof - praktyczna nauka zawodu - budownictwo, architektura krajobrazu
  • Strugała Ilona - przedmioty rolnicze
  • Tyborowski Zdzisław - przedmioty budowlane, informatyka, wicedyrektor - Technikum Nr 4
  • Zakrawacz Witold - przedmioty weterynaryjne



Pracownicy obsługi

  • Bator Janina
  • Chaba Danuta
  • Delimata Maria
  • Dwojna Agnieszka
  • Jabłońska Halina
  • Kozłowska Barbara
  • Kozłowski Mirosław
  • Król Jadwiga
  • Norowicz Stanisław
  • Oleksy Grzegorz
  • Paszkowska Barbara
  • Paszkowski Jan
  • Pietrzyk Krystyna
  • Selera Mirosław
  • Sobieraj Waldemar
  • Swenderski Ryszard
  • Wolak Krzysztof
  • Zakowicz Ryszard